Abychom pochopili proč je světelná reklama v podobě LED neonů natolik vyhledávaná, je třeba se podívat do minulosti.
Jak je známo, světlo odjakživa láká naší pozornost. Není tedy divu, že již za první republiky neony  vybízely k návštěvě obchodních domů nebo kin. Po druhé světové válce sloužil neon dokonce i k tehdejší propagandě. Václavské náměstí bylo v minulosti díky neonům doslova zářivým místem. Světla se zde pohybovala, byla postupně zhasínána i rozsvěcována nejenom na jednotlivých reklamách.
Světlo láká lid, tvrdil například Tomáš Baťa – a na jeho podniku v dolní části Václavského náměstí to bylo znát. Neonových barev také využívaly zlínské podniky, londýnský Tower Bridge nebo i pařížská Eiffelovka.
Dnes už v centrech dění tolik neonové nápisy nesvítí, avšak například palác Lucerna si svůj legendární nápis zachoval. Nejdéle svítící pohyblivý neon bliká na střeše obchodního domu Bílá labuť
 Dnes se však neonové reklamní nápisy vrací. Je to převážně dáno novou, kvalitnější, přesto levnější technologií. Navíc tyto nadčasové LED neony imitují právě verze ze čtyřicátých let. LED neonová reklama je tedy stylová svojí nostalgickou náladou, uměleckým vzhledem a značnou nápaditostí, která zaujme nejedny oči. Právě proto roste její poptávka posledních pár let.
Nová LED technologie se navíc pyšní dlouhou životností, okamžitou svítivostí a energetickou úsporou. Navíc je i výrazně levnější, tedy si jí může dovolit každý podnikatel, který chce doslova zazářit mezi konkurencí. LED neony díky své ohebnosti přijmou každý tvar a při výrově je možné vybírat z široké škály barev. Záleží tedy jen na představivosti klienta, jakým originálním nápisem, logem či sloganem zaujme.
My jakožto přímý výrobci a designéři LED neonů, můžeme vyhovět každému přání našeho klienta a navíc nabízíme poradenství, proto realizace Vaší vysněné reklamy proběhne od začátku až do konce s naší pomocí a vy se tak můžete těšit na dokonalý výsledek! Váš neon na míru je jen krůček od realizace, stačí se jen podívat na naše webové stránky www.loveledneon.com a kontaktovat nás.

LED NEON NA MÍRU – Nejoblíbenější reklama rozzáří Váš bysnys!